02153896

چاپ روی سرامیک

استفاده از کاشی و سرامیک به از قدیم به ویژه در معماری ایرانی مرسوم بوده است .کاربرد کاشی در دکوراسیون داخلی و خارجی جلوه خاصی به فضا می بخشد. امروزه امکان چاپ انواع طرح ها و رنگ ها روی کاشی ها و سرامیک ، بر تنوع و جذابیت دکورها و سطوح افزوده است. چاپ مستقیم روی کاشی و سرامیک به عنوان تابلو کاشی، تابلو کاشی پازلی، لوح تقدیر، تندیس استفاده می گردد . 

چاپ بر روی کاشی و سرامیک با استفاده از دستگاه فلت بد یووی انجام می شود. در این چاپ ، جوهر به طور مستقیم بر روی کاشی و سرامیک اعمال می شود . پروسه خشک شدن جوهر با تابش نور یووی صورت می پذیرد قطرات جوهر بلافاصله بعد از پاشش قطره ای خشک می شوند تا از حرکت جوهر جلوگیری شود. ثبات رنگ جوهر، این امکان را فراهم می کند تا حتی در هنگام چاپ چند لایه ، تثبیت رنگ حفظ شود که همین امر سبب مقاومت هرچه بیشتر جوهر می گردد و قبلیت چاپ برجسته روی کاشی را فراهم می سازد. 

8 رنگ بودن دستگاه فلت بد خانه طراحان سام این امکان را به شما می دهد تا بدون محدودیت طرح های متنوع رنگی را به همراه سفید و یا ترنسپرنت با وضوح بالا - تا 1200 نقطه در اینچ بر روی کاشی و سرامیک چاپ کرده و با وارنیش این دستگاه می توانید مقاومت چاپ خود را در برابر خش پذیری بهبود بخشید و به سطح کاشی درخشندگی و زیبایی دهید .چاپ مستقیم روی کاشی و سرامیک را می توان در ابعاد مختلف تا حداکثر ابعاد 310 در 160 سانتی متر و حداکثر ضخامت 10 

چاپ روی سرامیک

تعداد 1 تا عدد

تعداد 11 تا 50 عدد

50 تا به بالا

فوری(یک روزه)- سایز چاپ A4

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

سه روز کاری- سایز چاپ A4

تماس بگیرید

تماس بگیرید

تماس بگیرید

برخی از نمونه کارها

هدر نمونه کار